USA Industrials ZUSAS2.5X12
Part No.:
ZUSAS2.5X12
Description:
O-RING SILICONE RED PK25
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAS2.5X12 Specifications
Diameter - Inside:
0.472" (12.00mm)
Diameter - Outside:
0.669" (17.00mm)
Width / Cross Section:
0.098" (2.49mm)
Operating Temperature:
-62°C ~ 232°C