USA Industrials ZUSAS2.5X19
Part No.:
ZUSAS2.5X19
Description:
O-RING SILICONE RED PK25
Shipping
Inventory:5
Comments
ZUSAS2.5X19 Specifications
Diameter - Inside:
0.748" (19.00mm)
Diameter - Outside:
0.945" (24.00mm)
Width / Cross Section:
0.098" (2.49mm)
Operating Temperature:
-62°C ~ 232°C