USA Industrials ZUSAS2X12
Part No.:
ZUSAS2X12
Description:
O-RING SILICONE RED PK50
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAS2X12 Specifications
Diameter - Inside:
0.472" (12.00mm)
Diameter - Outside:
0.630" (16.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-62°C ~ 232°C