USA Industrials ZUSAS2X15
Part No.:
ZUSAS2X15
Description:
O-RING SILICONE RED PK50
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAS2X15 Specifications
Diameter - Inside:
0.591" (15.00mm)
Diameter - Outside:
0.748" (19.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-62°C ~ 232°C