USA Industrials ZUSAS2X17
Part No.:
ZUSAS2X17
Description:
O-RING SILICONE RED PK25
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAS2X17 Specifications
Diameter - Inside:
0.669" (17.00mm)
Diameter - Outside:
0.827" (21.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-62°C ~ 232°C