USA Industrials ZUSAS3X18
Part No.:
ZUSAS3X18
Description:
O-RING SILICONE RED PK25
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAS3X18 Specifications
Diameter - Inside:
0.709" (18.00mm)
Diameter - Outside:
0.945" (24.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-62°C ~ 232°C