USA Industrials ZUSAS70FDA2X19
Part No.:
ZUSAS70FDA2X19
Description:
O-RING SILICONE RED PK50
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAS70FDA2X19 Specifications
Diameter - Inside:
0.748" (19.00mm)
Diameter - Outside:
0.906" (23.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-62°C ~ 232°C