USA Industrials ZUSAS70FDA376
Part No.:
ZUSAS70FDA376
Description:
FDA SI ORING 70A -376
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAS70FDA376 Specifications
Nominal I.D.:
9-3/4"
Diameter - Inside:
9.725" (247.02mm) 9-3/4"
Diameter - Outside:
10.145" (257.68mm) 10-1/8"
Width / Cross Section:
0.210" (5.33mm) 3/16"
Operating Temperature:
-62°C ~ 232°C