USA Industrials ZUSAS70FDA3X30
Part No.:
ZUSAS70FDA3X30
Description:
O-RING SILICONE RED PK10
Shipping
Inventory:4
Comments
ZUSAS70FDA3X30 Specifications
Diameter - Inside:
1.181" (30.00mm)
Diameter - Outside:
1.417" (36.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-62°C ~ 232°C