USA Industrials ZUSAS70FDA3X34
Part No.:
ZUSAS70FDA3X34
Description:
O-RING SILICONE RED PK10
Shipping
Inventory:5
Comments
ZUSAS70FDA3X34 Specifications
Diameter - Inside:
1.339" (34.00mm)
Diameter - Outside:
1.575" (40.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-62°C ~ 232°C