USA Industrials ZUSAS70FDA3X39
Part No.:
ZUSAS70FDA3X39
Description:
O-RING SILICONE RED PK5
Shipping
Inventory:102
Comments
ZUSAS70FDA3X39 Specifications
Diameter - Inside:
1.535" (39.00mm)
Diameter - Outside:
1.772" (45.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-62°C ~ 232°C