USA Industrials ZUSAV1.5X43
Part No.:
ZUSAV1.5X43
Description:
O-RING FKM BLACK PK10
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAV1.5X43 Specifications
Diameter - Inside:
1.693" (43.00mm)
Diameter - Outside:
1.811" (46.00mm)
Width / Cross Section:
0.059" (1.50mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C