USA Industrials ZUSAV1.5X47
Part No.:
ZUSAV1.5X47
Description:
O-RING FKM BLACK PK5
Shipping
Inventory:183
Comments
ZUSAV1.5X47 Specifications
Diameter - Inside:
1.850" (47.00mm)
Diameter - Outside:
1.969" (50.00mm)
Width / Cross Section:
0.059" (1.50mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C