USA Industrials ZUSAV1.5X64
Part No.:
ZUSAV1.5X64
Description:
O-RING FKM BLACK PK5
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAV1.5X64 Specifications
Diameter - Inside:
2.520" (64.00mm)
Diameter - Outside:
2.638" (67.00mm)
Width / Cross Section:
0.059" (1.50mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C