USA Industrials ZUSAV1.5X70
Part No.:
ZUSAV1.5X70
Description:
O-RING FKM BLACK PK5
Shipping
Inventory:4
Comments
ZUSAV1.5X70 Specifications
Diameter - Inside:
2.756" (70.00mm)
Diameter - Outside:
2.874" (73.00mm)
Width / Cross Section:
0.059" (1.50mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C