USA Industrials ZUSAV1X15
Part No.:
ZUSAV1X15
Description:
O-RING FKM BLACK PK25
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAV1X15 Specifications
Diameter - Inside:
0.591" (15.00mm)
Diameter - Outside:
0.669" (17.00mm)
Width / Cross Section:
0.039" (1.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C