USA Industrials ZUSAV1X39
Part No.:
ZUSAV1X39
Description:
O-RING FKM BLACK PK10
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAV1X39 Specifications
Diameter - Inside:
1.535" (39.00mm)
Diameter - Outside:
1.614" (41.00mm)
Width / Cross Section:
0.039" (1.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C