USA Industrials ZUSAV2.5X100
Part No.:
ZUSAV2.5X100
Description:
O-RING FKM BLACK PK2
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAV2.5X100 Specifications
Diameter - Inside:
3.937" (100.00mm)
Diameter - Outside:
4.134" (105.00mm)
Width / Cross Section:
0.098" (2.49mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C