USA Industrials ZUSAV2.5X13
Part No.:
ZUSAV2.5X13
Description:
O-RING FKM BLACK PK25
Shipping
Inventory:5
Comments
ZUSAV2.5X13 Specifications
Diameter - Inside:
0.512" (13.00mm)
Diameter - Outside:
0.709" (18.00mm)
Width / Cross Section:
0.098" (2.49mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C