USA Industrials ZUSAV2.5X15
Part No.:
ZUSAV2.5X15
Description:
O-RING FKM BLACK PK25
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAV2.5X15 Specifications
Diameter - Inside:
0.591" (15.00mm)
Diameter - Outside:
0.787" (20.00mm)
Width / Cross Section:
0.098" (2.49mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C