USA Industrials ZUSAV2.5X25
Part No.:
ZUSAV2.5X25
Description:
O-RING FKM BLACK PK10
Shipping
Inventory:4
Comments
ZUSAV2.5X25 Specifications
Diameter - Inside:
0.984" (25.00mm)
Diameter - Outside:
1.181" (30.00mm)
Width / Cross Section:
0.098" (2.49mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C