USA Industrials ZUSAV2.5X44
Part No.:
ZUSAV2.5X44
Description:
O-RING FKM BLACK PK5
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAV2.5X44 Specifications
Diameter - Inside:
1.732" (44.00mm)
Diameter - Outside:
1.929" (49.00mm)
Width / Cross Section:
0.098" (2.49mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C