USA Industrials ZUSAV2.5X60
Part No.:
ZUSAV2.5X60
Description:
O-RING FKM BLACK PK2
Shipping
Inventory:394
Comments
ZUSAV2.5X60 Specifications
Diameter - Inside:
2.362" (60.00mm)
Diameter - Outside:
2.559" (65.00mm)
Width / Cross Section:
0.098" (2.49mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C