USA Industrials ZUSAV2.5X71
Part No.:
ZUSAV2.5X71
Description:
O-RING FKM BLACK PK2
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAV2.5X71 Specifications
Diameter - Inside:
2.795" (71.00mm)
Diameter - Outside:
2.992" (76.00mm)
Width / Cross Section:
0.098" (2.49mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C