USA Industrials ZUSAV2.5X9.5
Part No.:
ZUSAV2.5X9.5
Description:
O-RING FKM BLACK PK25
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAV2.5X9.5 Specifications
Diameter - Inside:
0.374" (9.50mm)
Diameter - Outside:
0.571" (14.50mm)
Width / Cross Section:
0.098" (2.49mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C