USA Industrials ZUSAV2X130
Part No.:
ZUSAV2X130
Description:
O-RING FKM BLACK PK2
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAV2X130 Specifications
Diameter - Inside:
5.118" (130.00mm)
Diameter - Outside:
5.276" (134.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C