USA Industrials ZUSAV2X14.5
Part No.:
ZUSAV2X14.5
Description:
O-RING FKM BLACK PK25
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAV2X14.5 Specifications
Diameter - Inside:
0.571" (14.50mm)
Diameter - Outside:
0.728" (18.50mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C