USA Industrials ZUSAV2X54
Part No.:
ZUSAV2X54
Description:
O-RING FKM BLACK PK5
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAV2X54 Specifications
Diameter - Inside:
2.126" (54.00mm)
Diameter - Outside:
2.283" (58.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C