USA Industrials ZUSAV2X72
Part No.:
ZUSAV2X72
Description:
O-RING FKM BLACK PK5
Shipping
Inventory:4
Comments
ZUSAV2X72 Specifications
Diameter - Inside:
2.835" (72.00mm)
Diameter - Outside:
2.992" (76.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C