USA Industrials ZUSAV3.1X24.4
Part No.:
ZUSAV3.1X24.4
Description:
FKM ORING 75A 3.1WD X 24.4ID MM
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAV3.1X24.4 Specifications
Diameter - Inside:
0.961" (24.41mm)
Diameter - Outside:
1.205" (30.60mm)
Width / Cross Section:
0.122" (3.10mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C