USA Industrials ZUSAV3.5X122
Part No.:
ZUSAV3.5X122
Description:
FKM ORING 75A 3.5WD X 122ID MM
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAV3.5X122 Specifications
Diameter - Inside:
4.803" (122.00mm)
Diameter - Outside:
5.079" (129.00mm)
Width / Cross Section:
0.138" (3.51mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C