USA Industrials ZUSAV3.5X21
Part No.:
ZUSAV3.5X21
Description:
FKM ORING 75A 3.5WD X 21ID MM
Shipping
Inventory:103
Comments
ZUSAV3.5X21 Specifications
Diameter - Inside:
0.827" (21.00mm)
Diameter - Outside:
1.102" (28.00mm)
Width / Cross Section:
0.138" (3.51mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C