USA Industrials ZUSAV3.5X34.7
Part No.:
ZUSAV3.5X34.7
Description:
FKM ORING 75A 3.5WD X 34.7ID MM
Shipping
Inventory:205
Comments
ZUSAV3.5X34.7 Specifications
Diameter - Inside:
1.366" (34.70mm)
Diameter - Outside:
1.642" (41.70mm)
Width / Cross Section:
0.138" (3.51mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C