USA Industrials ZUSAV3.5X43
Part No.:
ZUSAV3.5X43
Description:
FKM ORING 75A 3.5WD X 43ID MM
Shipping
Inventory:109
Comments
ZUSAV3.5X43 Specifications
Diameter - Inside:
1.693" (43.00mm)
Diameter - Outside:
1.969" (50.00mm)
Width / Cross Section:
0.138" (3.51mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C