USA Industrials ZUSAV3.5X70
Part No.:
ZUSAV3.5X70
Description:
FKM ORING 75A 3.5WD X 70ID MM
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAV3.5X70 Specifications
Diameter - Inside:
2.756" (70.00mm)
Diameter - Outside:
3.031" (77.00mm)
Width / Cross Section:
0.138" (3.51mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C