USA Industrials ZUSAV3X10
Part No.:
ZUSAV3X10
Description:
O-RING FKM BLACK PK25
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAV3X10 Specifications
Diameter - Inside:
0.394" (10.00mm)
Diameter - Outside:
0.630" (16.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C