USA Industrials ZUSAV3X103
Part No.:
ZUSAV3X103
Description:
O-RING FKM BLACK PK2
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAV3X103 Specifications
Diameter - Inside:
4.055" (103.00mm)
Diameter - Outside:
4.291" (109.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C