USA Industrials ZUSAV3X19.5
Part No.:
ZUSAV3X19.5
Description:
O-RING FKM BLACK PK10
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAV3X19.5 Specifications
Diameter - Inside:
0.768" (19.50mm)
Diameter - Outside:
1.004" (25.50mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C