USA Industrials ZUSAV3X20
Part No.:
ZUSAV3X20
Description:
O-RING FKM BLACK PK25
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAV3X20 Specifications
Diameter - Inside:
0.787" (20.00mm)
Diameter - Outside:
1.024" (26.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C