USA Industrials ZUSAV3X21
Part No.:
ZUSAV3X21
Description:
O-RING FKM BLACK PK10
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAV3X21 Specifications
Diameter - Inside:
0.827" (21.00mm)
Diameter - Outside:
1.063" (27.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C