USA Industrials ZUSAV3X22
Part No.:
ZUSAV3X22
Description:
O-RING FKM BLACK PK10
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAV3X22 Specifications
Diameter - Inside:
0.866" (22.00mm)
Diameter - Outside:
1.102" (28.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C