USA Industrials ZUSAV3X24
Part No.:
ZUSAV3X24
Description:
O-RING FKM BLACK PK10
Shipping
Inventory:4
Comments
ZUSAV3X24 Specifications
Diameter - Inside:
0.945" (24.00mm)
Diameter - Outside:
1.181" (30.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C