USA Industrials ZUSAV3X32
Part No.:
ZUSAV3X32
Description:
O-RING FKM BLACK PK5
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAV3X32 Specifications
Diameter - Inside:
1.260" (32.00mm)
Diameter - Outside:
1.496" (38.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C