USA Industrials ZUSAV3X34
Part No.:
ZUSAV3X34
Description:
O-RING FKM BLACK PK5
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAV3X34 Specifications
Diameter - Inside:
1.339" (34.00mm)
Diameter - Outside:
1.575" (40.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C