USA Industrials ZUSAV3X55
Part No.:
ZUSAV3X55
Description:
O-RING FKM BLACK PK2
Shipping
Inventory:102
Comments
ZUSAV3X55 Specifications
Diameter - Inside:
2.165" (55.00mm)
Diameter - Outside:
2.402" (61.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C