USA Industrials ZUSAV3X80
Part No.:
ZUSAV3X80
Description:
O-RING FKM BLACK PK2
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAV3X80 Specifications
Diameter - Inside:
3.150" (80.00mm)
Diameter - Outside:
3.386" (86.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C