USA Industrials ZUSAV4X12
Part No.:
ZUSAV4X12
Description:
O-RING FKM BLACK PK10
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAV4X12 Specifications
Diameter - Inside:
0.472" (12.00mm)
Diameter - Outside:
0.787" (20.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C