USA Industrials ZUSAV4X120
Part No.:
ZUSAV4X120
Description:
FKM ORING 75A 4WD X 120ID MM
Shipping
Inventory:4
Comments
ZUSAV4X120 Specifications
Diameter - Inside:
4.724" (120.00mm)
Diameter - Outside:
5.039" (128.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C