USA Industrials ZUSAV4X210
Part No.:
ZUSAV4X210
Description:
FKM ORING 75A 4WD X 210ID MM
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAV4X210 Specifications
Diameter - Inside:
8.268" (210.00mm)
Diameter - Outside:
8.583" (218.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C