USA Industrials ZUSAV4X32
Part No.:
ZUSAV4X32
Description:
FKM ORING 75A 4WD X 32ID MM
Shipping
Inventory:196
Comments
ZUSAV4X32 Specifications
Diameter - Inside:
1.260" (32.00mm)
Diameter - Outside:
1.575" (40.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C